|
Zalozenia taktyczne trenera Maaskanta, ktory obserwowal swoich przeciwnikow w europejskich pucharach sprawdzaja sie od poczatku dlatego nie przegralismy jeszcze ani jednego meczu kwalifikacyjnego. Nie wierze, ze na jutrzejszy mecz obierze zła taktyke. Musielibysmy miec na prawde bardzo slaba druzyne zeby popelniac glupie bledy. Jak na razie to 9 oficjalnych spotkan i ani jednej przegranej - to chyba cos mowi.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.08.2011 o godz. 17:01.
|