Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5951
Stary 22.08.2011, 16:51
Cytat:
Tak, pierwszy mecz u siebie i sobie odpuszczają... jasne. Poza tym skąd Ty kierrwa wiesz, który mecz Apoel odpuścił a który nie? Obejrzyj skrót jak Apoel zapier**dzielał. Ale Słowacy umiejętnie się bronili. Poza tym Kosa mówił, że jego kumple z Nikozji mówili mu, że to z Wisłą zagrali najsłabszy mecz w sezonie a nie ze Slovanem więc Twoja teoria ma się nijak do rzeczywistości.
Cytat:
Tak jak pisałem już wcześniej , jak chcesz to możesz kierować się tym wynikiem i podchodzić do sprawy , że nie taki diabeł(u siebie) straszny jak go malują. Ja nie zamierzam
Jak już pisałem . Z mojej strony koniec dyskusji na temat meczu APOEL - Slovan.

Oby oczywiście wyszło na Twoje
tzn żeby nie był ten APOEL taki mocny u siebie na jakiego go malują.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 22.08.2011 o godz. 16:58.
Odpowiedz cytując