MicK napisał(a):

On chyba chciał tam napisać "Na dworcu jest mrok" tylko mu się palec omsknął, ale to też u nas nie jest śpiewane 
I tak rekord bije GKS Katowice piosenką "To my, hanysy z GieKSy..."
http://www.youtube.com/watch?v=ZptKz2bdLo0 - od 30 sekundy
|
Chyba mi nie chcecie wmówić, że tego nigdy nie śpiewaliście?
E: chodzi mi o "na dworze jest zmrok"