Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16089
Stary 22.08.2011, 16:32
MicK napisał(a):Wyświetl post
On chyba chciał tam napisać "Na dworcu jest mrok" tylko mu się palec omsknął, ale to też u nas nie jest śpiewane

I tak rekord bije GKS Katowice piosenką "To my, hanysy z GieKSy..."
http://www.youtube.com/watch?v=ZptKz2bdLo0 - od 30 sekundy
Chyba mi nie chcecie wmówić, że tego nigdy nie śpiewaliście?
E: chodzi mi o "na dworze jest zmrok"
Odpowiedz cytując