Wyświetl pojedynczy post
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5942
Stary 22.08.2011, 16:23
Franciszek Smuda jest wielki. Jest wielki.

Bardzo dziękuję panie Smuda że na dzień przed meczem powolał Pan Patryka Małeckiego do kadry.

Normalnie by go Pan nie powołał, ale w związku z meczem na Cyprze i dla dobra Wielkiej Wisły zrobił Pan to. Patryk zagra na 120% możliwości.

Jest Pan prawdziwym Wiślakiem, a nie Gmochem czy innym Żewłakowem.

Jeszcze raz dziękuję, zrobił Pan dla Wisły to co mógł najlepszego.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując