|
Franciszek Smuda jest wielki. Jest wielki.
Bardzo dziękuję panie Smuda że na dzień przed meczem powolał Pan Patryka Małeckiego do kadry.
Normalnie by go Pan nie powołał, ale w związku z meczem na Cyprze i dla dobra Wielkiej Wisły zrobił Pan to. Patryk zagra na 120% możliwości.
Jest Pan prawdziwym Wiślakiem, a nie Gmochem czy innym Żewłakowem.
Jeszcze raz dziękuję, zrobił Pan dla Wisły to co mógł najlepszego.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
|