co Wy tak się obawiacie tej pogody ? ;d
patrząc na przypuszczalny skład...
Pareiko- raczej jemu to nie będzie przeszkadzać. Chyba, że słońce w oczy
Chavez, Junior...
Radek da rade

, Nunez i Maor dla nich żadna nowość, jak da rade Radek to Małecki również.
w ataku postawiłbym na Bitona ze względów pogodowych

3/4 składu poczuje się jakby u siebie, więc pogoda nie będzie im straszna. Gorzej z presją. Moim zdaniem to będzie jedyną przeszkodą.
0:0, 1:1 albo i nawet 0:1 i świadkami nowej historii polskiej piłki !!