Wyświetl pojedynczy post
Marcelo97
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Pobierowo (nad morzem)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5937
Stary 22.08.2011, 16:10
co Wy tak się obawiacie tej pogody ? ;d
patrząc na przypuszczalny skład...
Pareiko- raczej jemu to nie będzie przeszkadzać. Chyba, że słońce w oczy
Chavez, Junior...
Radek da rade , Nunez i Maor dla nich żadna nowość, jak da rade Radek to Małecki również.
w ataku postawiłbym na Bitona ze względów pogodowych
3/4 składu poczuje się jakby u siebie, więc pogoda nie będzie im straszna. Gorzej z presją. Moim zdaniem to będzie jedyną przeszkodą.

0:0, 1:1 albo i nawet 0:1 i świadkami nowej historii polskiej piłki !!
Odpowiedz cytując