Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5935
Stary 22.08.2011, 16:09
thechris napisał(a):Wyświetl post
Daj ignora Ćwielongowi/Pogodynce i będziesz miał spokój. Jak Wisła przegra jutro to on dalej będzie pisał o pogodzie i Ty dalej się będziesz irytował... Po co ?
W tym momencie dostajesz ignora ode mnie, gdyż nie piszesz nic sensownego a do tego kilkukrotnie pisałeś takie banały że głowa mała. Co do tego 0,7- była to taka aluzja do czasów Hajto, Świerczewskiego i innych, którzy teraz w różnych wywiadach opisują realia ówczesnej polskiej kopanej. A jak nie wiesz @adikos1906 to doczytaj i nie napinaj się.
A swoja drogą nieźli jesteście, cały sztab szkoleniowy, Maaskant, piłkarze, dziennikarze, byli piłkarze grający na Cyprze przestrzegają przed warunkami panującymi na tej wyspie. Ale oczywiście ignorant thechris wie lepiej.
Nie zmienia to faktu, że jest to jeden z czynników jutrzejszej wygranej lub porażki, więc skończmy już z tym. Każdy wie swoje.
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 22.08.2011 o godz. 16:14.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując