DrewniaQ napisał(a):

|
Jest ktoś z Wrocławia, albo orientuje się odnośnie transportu z Wrocławia do Lądka Zdroju w tą sobotę? Muszę być w Lądku około 18:30-19. W internecie jest wyszukiwarka e-podróżnik ale sądzę, że nie zawiera dużo połączeń. Ktoś coś poradzi?
|
Z Wrocławia do Kłodzka pociągiem, a z Kłodzka do Lądka bus/autobus.
P.S. Praktyki ?