Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5928
Stary 22.08.2011, 15:50
Dajcie sobie juz spokoj z ta pogoda. Legia to niby w jakiej grala w Turcji, chlodniejszej niz na Cyprze? Jakos mi sie nie wydaje. Grali w takiej samej wysokiej temperaturze z porownywalna wilgotnoscia i jakos nic im sie nie stalo. Przegrac mozna wysoko ale na pewno nie bedzie wina temperatura - jak juz to slabszy dzien w ktory nie wierze.
Odpowiedz cytując