Wyświetl pojedynczy post
staszek001
Senior Member
 
 
Od: 04.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5925
Stary 22.08.2011, 15:47
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Załuję, że sędzia nie podytkował karnego po faulu na Maorze.Pewnie nie jestem obiektywny, ale było widać, jak podrzucił sobie piłkę nad nogami rywala , skoczył, ale ktoś go tam zahaczył
Żałuję, że sędzie nie uznał gola Penksy na 2-2 w Atenach. Żadnego przewinienia nie było!
Odpowiedz cytując