Pablo84 napisał(a):

|
Załuję, że sędzia nie podytkował karnego po faulu na Maorze.Pewnie nie jestem obiektywny, ale było widać, jak podrzucił sobie piłkę nad nogami rywala , skoczył, ale ktoś go tam zahaczył
|
Żałuję, że sędzie nie uznał gola Penksy na 2-2 w Atenach. Żadnego przewinienia nie było!