palikot napisał(a):

Jakoś sobie nie przypominam, żeby to na Wiśle było śpiewane 
Z waszych natomiast podoba mi się: "czarna elka w kółeczku się mieni"
|
On chyba chciał tam napisać "Na dworcu jest mrok" tylko mu się palec omsknął, ale to też u nas nie jest śpiewane
I tak rekord bije GKS Katowice piosenką "To my, hanysy z GieKSy..."
http://www.youtube.com/watch?v=ZptKz2bdLo0 - od 30 sekundy