Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16087
Stary 22.08.2011, 15:47
palikot napisał(a):Wyświetl post
Jakoś sobie nie przypominam, żeby to na Wiśle było śpiewane

Z waszych natomiast podoba mi się: "czarna elka w kółeczku się mieni"
On chyba chciał tam napisać "Na dworcu jest mrok" tylko mu się palec omsknął, ale to też u nas nie jest śpiewane

I tak rekord bije GKS Katowice piosenką "To my, hanysy z GieKSy..."
http://www.youtube.com/watch?v=ZptKz2bdLo0 - od 30 sekundy
Odpowiedz cytując