thechris napisał(a):

Nadludzki Czikos dał radę ale Wisła z większością piłkarzy z ciepłych krajów ma sobie nie dać Ludzie... Apoel - Slovan 0:0 więc skończcie się bawić w pogodynki i nie usprawiedliwiajcie z góry ewentualnego odpadnięcia pogodą bo to jest żałosne.
|
Jak Super-człowiek-płuco Cikos dał radę to Sobol tym bardziej Maor i Chavez będą narzekać że troszkę zimno i powietrze za suche więc będzie ok
