Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5924
Stary 22.08.2011, 15:45
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nadludzki Czikos dał radę ale Wisła z większością piłkarzy z ciepłych krajów ma sobie nie dać Ludzie... Apoel - Slovan 0:0 więc skończcie się bawić w pogodynki i nie usprawiedliwiajcie z góry ewentualnego odpadnięcia pogodą bo to jest żałosne.
Jak Super-człowiek-płuco Cikos dał radę to Sobol tym bardziej Maor i Chavez będą narzekać że troszkę zimno i powietrze za suche więc będzie ok
Odpowiedz cytując