Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5921
Stary 22.08.2011, 15:39
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Ale pierdzielisz..
Czemu pierdzieli - klimat jest naszym utrudnieniem, tak jak większość drużyn z Europy zachodniej ma problemy grając na Ukrainie czy w Rosji przy -15

Tyle że to utrudnienie a nie wytłumaczenie potencjalnej porażki.
I to wszystko jedno czy w Apoelu grają Cypryjczycy, Portugalczycy czy nawet Polacy - jak grasz w takim klimacie długo to się do niego przyzwyczajasz a jak przestajesz grać to się odzwyczajasz mimo iż urodziłeś się np w Afryce.

Po prostu nasi będą musieli bardziej uważać i nie szarżować by nie wysiąść pod koniec pierwszej czy drugiej połowy.
Nasza taktyka będzie pewnie polegała na zawężeniu pola gry, graniu blisko siebie więc powinno być ok - bardziej się o przód martwię bo jak będziemy grać dzidę na uwolnienie to po kilku/nastu przebieżkach, każdego może przydusić.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując