thechris napisał(a):

Chłopie... Ja wiem, że mamy wysyp Ćwielongów na forum ale Ty niebezpiecznie zbliżasz się do oryginału 
Bosche jaka bzdura... Maor zasłużył na żółtko za ewidentną symulkę i w konsekwencji zakaz gry w rewanżu. Skierował nogę w prawo już "w locie" szukając "zaczepienia"...
|
No właśnie cieszmy się że nie ma u nas w zespole kilku Ćwielongów, bo skali by zabrakło.
Kibic_1906 napisał(a):

Czas odświeżyć sobie kilka wywiadów z Hajto albo Świerczewskim kolego.
A co do warunków gry i ich wpływ na grę zespołów, daję jako przykład:
http://www.sport.pl/MS2010/1,97763,6...jwiekszej.html
A temat warunków pogodowych ja już kończę. Jutro wszystko się okaże. Boże daj LM!!