Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5920
Stary 22.08.2011, 15:37
thechris napisał(a):Wyświetl post
Chłopie... Ja wiem, że mamy wysyp Ćwielongów na forum ale Ty niebezpiecznie zbliżasz się do oryginału



Bosche jaka bzdura... Maor zasłużył na żółtko za ewidentną symulkę i w konsekwencji zakaz gry w rewanżu. Skierował nogę w prawo już "w locie" szukając "zaczepienia"...
No właśnie cieszmy się że nie ma u nas w zespole kilku Ćwielongów, bo skali by zabrakło.

Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Ale pierdzielisz..
Czas odświeżyć sobie kilka wywiadów z Hajto albo Świerczewskim kolego.

A co do warunków gry i ich wpływ na grę zespołów, daję jako przykład: http://www.sport.pl/MS2010/1,97763,6...jwiekszej.html
A temat warunków pogodowych ja już kończę. Jutro wszystko się okaże. Boże daj LM!!
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 22.08.2011 o godz. 15:44.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując