Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5918
Stary 22.08.2011, 15:33
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
-> Pogoda (szczególnie wilgotność powietrza), i niech ktoś powie że to nie ma wpływu na zawodników i poziom gry to śmiechem zabiję!
Chłopie... Ja wiem, że mamy wysyp Ćwielongów na forum ale Ty niebezpiecznie zbliżasz się do oryginału

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Załuję, że sędzia nie podytkował karnego po faulu na Maorze.Pewnie nie jestem obiektywny, ale było widać, jak podrzucił sobie piłkę nad nogami rywala , skoczył, ale ktoś go tam zahaczył
Bosche jaka bzdura... Maor zasłużył na żółtko za ewidentną symulkę i w konsekwencji zakaz gry w rewanżu. Skierował nogę w prawo już "w locie" szukając "zaczepienia"...
Ostatnio edytowane przez thechris : 22.08.2011 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując