WislaOnly napisał(a):

|
-> Pogoda (szczególnie wilgotność powietrza), i niech ktoś powie że to nie ma wpływu na zawodników i poziom gry to śmiechem zabiję!
|
Chłopie... Ja wiem, że mamy wysyp Ćwielongów na forum ale Ty niebezpiecznie zbliżasz się do oryginału
Pablo84 napisał(a):

|
Załuję, że sędzia nie podytkował karnego po faulu na Maorze.Pewnie nie jestem obiektywny, ale było widać, jak podrzucił sobie piłkę nad nogami rywala , skoczył, ale ktoś go tam zahaczył
|
Bosche jaka bzdura... Maor zasłużył na żółtko za ewidentną symulkę i w konsekwencji zakaz gry w rewanżu. Skierował nogę w prawo już "w locie" szukając "zaczepienia"...