Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16086
Stary 22.08.2011, 15:23
palikot napisał(a):Wyświetl post
Jakoś sobie nie przypominam, żeby to na Wiśle było śpiewane

Z waszych natomiast podoba mi się: "czarna elka w kółeczku się mieni"




1. akurat ten ranking to taki o dupe rozbić robiony zapewne przez Angoli... Zupełnie nieobiektywny
2. A co miał Kowalczyk powiedzieć? Nagadał pierdół, że kibicuje Wiśle, w eliminacjach ligi mistrzów, to chyba musiał jakoś dupe przylizać Legionistom. Dziwne, jakby Legionista mówił, że w Krakowie czy Poznaniu są lepsi kibice niż w Warszawie
Natomiast prawda jest taka, że doping jest porównywalny, nasz jest inny przerywany dużo piesni, oni lubią dłuższe pieśni przez pół meczu, Amika natomiast lubi ksera bałkańsko-francusko-połódniowo amerykańskie... każdy ma swój styl, i dopinguje jak lubi... My lubimy tak tamci inaczej, co nie znaczy, że jedni są lepsi od drugich.
E, to ja jej nie lubie bo zawsze trafi się jakiś element w pobliżu idący za ciosem, i śpiewający o "policji Górnika" Z tego co ja słyszałem autorem tej piosenki jest Lechia(tam było coś o mienieniu się w trójkącie), ale nie dam sobie za to nic uciąć
Odpowiedz cytując