FraMat napisał(a):

|
On zagrał w czwartej rundzie ale eliminacji LE a nie LM
|
Moderatorze - nie ma to znaczenia. Uprzejmie proszę o niewprowadzanie publiczności w błąd.
Nie chce mi się całego procesu rejestracji zawodników opisywać ze szczegółami, chyba że się ktoś uprze i założy (

). Tak, czy owak - gdy czegoś nie wiem, nie piszę, a gdy piszę, to wiem...