Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51118
Stary 22.08.2011, 15:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
On zagrał w czwartej rundzie ale eliminacji LE a nie LM
Moderatorze - nie ma to znaczenia. Uprzejmie proszę o niewprowadzanie publiczności w błąd.
Nie chce mi się całego procesu rejestracji zawodników opisywać ze szczegółami, chyba że się ktoś uprze i założy (). Tak, czy owak - gdy czegoś nie wiem, nie piszę, a gdy piszę, to wiem...
Odpowiedz cytując