Zwierze napisał(a):

|
Jak rozumie gramy z cyborgami?
|
Gramy z Cypryjczykami! To tak samo jak z Eskimosami w śniegu, Murzynkami na Saharze, albo z Tybetańczykami. Rozumiesz, każdy jest przystosowany do panującego u niego klimatu. To tak jakby kazać Cypryjczykom zrobić po 0,7 i grać z Polakami!!!