legion18 napisał(a):

Za to śpiewacie o TS, gdy piłkarska sekcja to nie TS... hipokryzja z twojej strony, czy krótkowzroczność? Idąc tym tokiem dalej, na flagach macie herb zupełnie inny, niż ten pod którym grają piłkarze(żeby się nikt poza kotem nie rzucał, ja to jaknajbardziej rozumiem, jednakże skoro jemu śpiewanie o CWKS przeszkadza, to 2 wyżej wymienione przypadki także powinny, bo sa analogiczne).
Ogólnie to nie chce mi się za bardzo ciągnąc wątku kibicowskiego, bo to gówno warte, ale skoro nalegasz.
Z waszych wielosylabowych najbardziej podobają mi się: "Wisła to jest potęga..." oraz "Na dworze jest zmrok, w tramwaju jest tłok...". Zluzuj gacie, i przed przeczytaniem jakiegoś tekstu daj go najpierw komuś do sprawdzenia, czy nie idzie przeciwko twojej linii światopoglądowej, bo widzę, że to ciężko znosisz i przeżywasz przez kilka dni.
|
Jakoś sobie nie przypominam, żeby to na Wiśle było śpiewane
Z waszych natomiast podoba mi się: "czarna elka w kółeczku się mieni"
1. akurat ten ranking to taki o dupe rozbić robiony zapewne przez Angoli... Zupełnie nieobiektywny
2. A co miał Kowalczyk powiedzieć? Nagadał pierdół, że kibicuje Wiśle, w eliminacjach ligi mistrzów, to chyba musiał jakoś dupe przylizać Legionistom. Dziwne, jakby Legionista mówił, że w Krakowie czy Poznaniu są lepsi kibice niż w Warszawie
Natomiast prawda jest taka, że doping jest porównywalny, nasz jest inny przerywany dużo piesni, oni lubią dłuższe pieśni przez pół meczu, Amika natomiast lubi ksera bałkańsko-francusko-połódniowo amerykańskie... każdy ma swój styl, i dopinguje jak lubi... My lubimy tak tamci inaczej, co nie znaczy, że jedni są lepsi od drugich.