Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16085
Stary 22.08.2011, 14:23
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Za to śpiewacie o TS, gdy piłkarska sekcja to nie TS... hipokryzja z twojej strony, czy krótkowzroczność? Idąc tym tokiem dalej, na flagach macie herb zupełnie inny, niż ten pod którym grają piłkarze(żeby się nikt poza kotem nie rzucał, ja to jaknajbardziej rozumiem, jednakże skoro jemu śpiewanie o CWKS przeszkadza, to 2 wyżej wymienione przypadki także powinny, bo sa analogiczne).
Ogólnie to nie chce mi się za bardzo ciągnąc wątku kibicowskiego, bo to gówno warte, ale skoro nalegasz.
Z waszych wielosylabowych najbardziej podobają mi się: "Wisła to jest potęga..." oraz "Na dworze jest zmrok, w tramwaju jest tłok...". Zluzuj gacie, i przed przeczytaniem jakiegoś tekstu daj go najpierw komuś do sprawdzenia, czy nie idzie przeciwko twojej linii światopoglądowej, bo widzę, że to ciężko znosisz i przeżywasz przez kilka dni.
Jakoś sobie nie przypominam, żeby to na Wiśle było śpiewane

Z waszych natomiast podoba mi się: "czarna elka w kółeczku się mieni"


kot napisał(a):Wyświetl post
Mam tylko jedno pytanie - dlaczego R22 w Świecie piłki klubowej i kibicowskiej uważa się za jeden z piętnastu najbardziej noise i nieprzyjaznych stadionów Świata ( nie chce mi się szukać linka z tymi danymi)

I pytanie to, jako kibic Wisły, kieruje nie tylko do kibica Legii Kowala ( bez napinki, uważam Wasz doping za bardzo dobry, ale jeśli Wy deprecjonujecie nasz doping,cytując Kowala o różnicy klas między nami, to jak Kuba Bogu, tak .........)
1. akurat ten ranking to taki o dupe rozbić robiony zapewne przez Angoli... Zupełnie nieobiektywny
2. A co miał Kowalczyk powiedzieć? Nagadał pierdół, że kibicuje Wiśle, w eliminacjach ligi mistrzów, to chyba musiał jakoś dupe przylizać Legionistom. Dziwne, jakby Legionista mówił, że w Krakowie czy Poznaniu są lepsi kibice niż w Warszawie
Natomiast prawda jest taka, że doping jest porównywalny, nasz jest inny przerywany dużo piesni, oni lubią dłuższe pieśni przez pół meczu, Amika natomiast lubi ksera bałkańsko-francusko-połódniowo amerykańskie... każdy ma swój styl, i dopinguje jak lubi... My lubimy tak tamci inaczej, co nie znaczy, że jedni są lepsi od drugich.
Ostatnio edytowane przez palikot : 22.08.2011 o godz. 14:32.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując