Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Pudelek
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
12900
22.08.2011, 13:27
Nie spodziewajcie się cudów. Jak dla mnie to powołał go tylko dlatego żeby prasa się od niego odczepiła że go nie powołuje
A zdziwie się jeśli zagra w którymś meczu więcej jak 20 minut niestety;/
Pudelek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pudelek
Znajdź inne posty napisane przez Pudelek