|
bardzo duzo podobienstwa z modelem treningowym tiro 11, tyle ze u Nas wygląda to tak jakby były dedykowane, ale czy stroje treningowe sa dedykowane ? Hmm
W poprzednim sezonie mielismy treningowe adidas condiva bodajze i taki sam model koszulki meczowej.
Oby to nie było jednk Tiro11 tylko moje domysły.
Potrzeba wiecej fotek ;]
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|