PSYCHOLTSW napisał(a):

za takie teksty do Sobola czy Głowy to powinien przejść chrzest bojowy z nimi ale Mały ma niestety dalej siano w głowie i oby mu się to trochę zmieniło.
|
Szatnia i boisko to nie sanktuarium i takie teksty się zdarzają, chyba grałeś kiedyś w piłkę i wiesz?
Oby mu się nigdy nie zmieniło, Małecki właśnie swoją zadziornością i charakterem doszedł tu, gdzie jest teraz. Cały czas idzie dalej.
I na boisku wolę jednego Małeckiego niż dziesięciu Boguskich, którzy chcą "sprzedać przeciwnikowi kuksańca". Na pewno taki zawodnik jest bardziej potrzebny drużynie.