szamik, spokojnie sprawdzę wyniki to zobaczymy czy wygrasz kolejkę czy będziesz w tle
Ja staram się skupiać na robocie a nie myśleć o tym, co będzie jutro ok. 23. Jeszcze jest dużo czasu i naprawdę nerwów mi szkoda. Pewnie w czasie meczu będę miał stan przedzawałowy, ale to nic
EDIT: swoją drogą, to strasznie mało osób typuje to spotkanie. I mecz typowało 165 osób i kleciłem tabelkę parę wieczorów
