Wyświetl pojedynczy post
Bialix
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5885
Stary 22.08.2011, 12:31
szamik, spokojnie sprawdzę wyniki to zobaczymy czy wygrasz kolejkę czy będziesz w tle

Ja staram się skupiać na robocie a nie myśleć o tym, co będzie jutro ok. 23. Jeszcze jest dużo czasu i naprawdę nerwów mi szkoda. Pewnie w czasie meczu będę miał stan przedzawałowy, ale to nic

EDIT: swoją drogą, to strasznie mało osób typuje to spotkanie. I mecz typowało 165 osób i kleciłem tabelkę parę wieczorów
Odpowiedz cytując