Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6373
Stary 22.08.2011, 12:24
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Może i Kosa chciałby Wisłę w LM ale ja sądzę , że facet ma żal do klubu , że go nie zatrudnili po powrocie do Polski .Dodatkowo te jego wypowiedzi jeszcze przed pierwszymi meczami eliminacji LM , że dzisiejsza Wisła jest najsłabszą w erze Cupiała .Jestem nawet w stanie uwierzyć , że awans Apoelu jest mu na rękę bo w przeciwnym razie okaże się , że ta niby najsłabsza Wisła wreszcie awansowała do LM a inne składy naszpikowane "gwiazdami" w eliminacjach LM serwowały nam kompromitujące klęski .
Dokładnie,też tak sobie myślałem,Kosa najpierw gadał o tej słabej Wiśle,a teraz jakby Wisła awansowała wyszedłby na zazdrosnego i zakompleksionego emeryta.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując