|
kolejna rozkimna na jakiej pozycji gra Giuly i czy Kezman zna się z Valckxem to ban
Skoro moderator usunął już kilakdziesiat waszych postów na ten temat a wy dalej nie rozumeicie i piszecie swoje to przyda sie wam czas na ochloniecie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|