Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5868
Stary 22.08.2011, 10:59
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że Tam na Górze daleko nie dadzą nam przeżywać ponownie tego co przeżywaliśmy po meczu z PAO w Atenach. To był koszmar, nie czułem się tak źle chyba jeszcze nigdy. To było gorsze od samobója Jopa w derbach, co też niczym fajnym nie było.
Jakby udało się Wiśle pierwszej strzelić gola to byłoby cudownie. Myślę, że wtedy już byśmy sobie tego wydrzeć nie dali.
Już dziś mi się śnił mecz, do 60 minuty przegrywaliśmy 1:3, ale w 60 strzelili na 2:3
Słowa ,,Jop'', ,,Levadia'' , ,,Qarabach'' powinny być wykreślone ze słownika forumowego na wieki wieków.
Trzeba strzelić gola,potem grać tak jak najlepiej potrafimy,czyli z kontry,mądrze i uważnie w defensywie i jesteśmy w raju
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując