Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12890
Stary 22.08.2011, 10:17
crate digger napisał(a):Wyświetl post
a wy psioczycie na Rogerów, Polańskich, Arboledów i tym podobnych... zarzucacie im koniunkturalizm jesli chodzi o grę lub chęć gry w reprezentacji Polski

i FRAMAT nie bierz tego osobiście.
masz rację, źle się wyraziłem.
Nie chodzi o reprezentację Polski jako taką, bo to zaszczyt w niej grac, ale o kadrę Dyzmy.
Lepiej, żeby Małecki grał (w Wisle) niż był wykorzystywany przez Smudę (w jego kadrze) do budowania wizerunku genialnego treneiro
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując