crate digger napisał(a):

a wy psioczycie na Rogerów, Polańskich, Arboledów i tym podobnych... zarzucacie im koniunkturalizm jesli chodzi o grę lub chęć gry w reprezentacji Polski
i FRAMAT nie bierz tego osobiście.
|
masz rację, źle się wyraziłem.
Nie chodzi o reprezentację Polski jako taką, bo to zaszczyt w niej grac, ale o kadrę Dyzmy.
Lepiej, żeby Małecki grał (w Wisle) niż był wykorzystywany przez Smudę (w jego kadrze) do budowania wizerunku genialnego treneiro