Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5856
Stary 22.08.2011, 10:13
bukaj22 napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej chyba dziwi , to , że zespół , który sięga po MP praktycznie co roku nie ma bazy do rozwoju młodzieży i posiłkuje się przeciętnymi w tej chwili graczami. Zaraz mi ktoś powie , że Melikson , to wielki piłkarz a ja się spytam na czyi tle jest wielki? Widzewa czy może PSV? Chce być dobrze zrozumiany... Podoba mi się gra Meliksona , ale mamy taką przywarę Narodową zachwycać się wszystkim co choć raz się udało. Na przykładzie Wisły razi mnie bardzo , że ten zespół praktycznie nie ma wyuczonej gry na kilka podań i wyjścia na pozycję. Większość akcji wygląda na przypadkowe a nie wytrenowane a Maaskant jest trenerem okrągły rok. Rozumiecie? Coś przez rok pracy powinno być widać w postępie gry a niestety tego nie ma... Dlatego niech nikogo nie zmyli , te pięć zwycięstw Wisły w twierdzeniu , ze rodzi się wielki klub mogący walczyć , ze Spartakiem czy Shachtarem. Te pięć zwycięstw trzeba szanować i gratulować takiego wyczynu , ale nie można zapominać , ze Wisła jest wciąż w przebudowie.Osobiście uważam , że mecz z Apoelem będzie bardzo trudny i nie dlatego , ze będzie wysoka temperatura a dlatego , ze Apoel , to klasowy zespół , który od Wisły gra w piłkę lepiej. Jak będzie zobaczymy , aletakie gadanie " jak nie teraz to kiedy"? jest dziwne. Ile razy już tak mówiliście? PAO? Anderlecht? Apoel? Szanse oceniam 60 - 40 na korzyść Apoelu.
tak tak wszyscy wiemy że Apoel umiejętnościami piłkarzy przewyższa Wisłe i kto ma inne zdanie to albo za pare dni wraca do podstawówki albo jest niespełna rozumu.

jednak My też nie jestesmy "jakąś tam Wisłą" i nie damy się Cypryjczykom tylko wyjdziemy na boisko gdzie wyszarpiemy im awans do Raju!
'nasza wiara nie zachwiana bo jest w Tobie zakochana i My ufamy Ci' i dlatego uwierzmy w tą drużynę a nie piszmy tylko bzdur o pogodzie czy o technice Apoelu!

to chyba dobrze nie pamiętasz gry sprzed roku. Bo ja widze niewiarygodną różnice między Wisłą nie mogącą strzelić bramki i grającą długie 'dzidy' na napastnika, a obecną Wisłą która ma pomysł na budowanie zespołu, pewien schemat i styl gry.
Może to nie jest Barcelona, ale my idziemy do przodu, coś się dzieje. I tak jak napisał Wojtas awans do LM to był by dla nas wielki prezent bo kadrowo nie zasługujemy na LM, jednak w połączeniu z taktyką, determinacją zawodników i szczęściem jak narazie nam wychodzi.
Oby jeszcze ten jeden mecz!


i bardzo rozumiem że emocje itd ale niech to będą pozytywne emocje i nakręcanie się na ten mecz bo już jutro w hali Wisły może być wielka feta !
tak więc zachęcam wszystkich do spędzenia tego ważnego wieczoru w Wiślackim gronie! Razem raźniej ; )
Ostatnio edytowane przez yogul : 22.08.2011 o godz. 10:18.
Odpowiedz cytując