|
Senior Member
Offline
|
#7

22.08.2011, 08:59
|
Diabolos napisał(a):
Z racji tego, że nie będę miał możliwości skorzystania z internetu wielka prośba o wklejenie moich wyników 5 kolejki.
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2
Łódzki KS - Legia Warszawa 1-3
Podbeskidzie - Korona Kielce 1-1
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 2-1
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1-0
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1-0
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2-0
Zagłębie Lubin - Cracovia 1-1
|
Od Diabolos.
|
|