Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16076
Stary 22.08.2011, 07:46
murray napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym osobiście zobaczyć Amikę w akcji z drużyną, która umie grać w piłkę.
Zagłębie ma takie inklinacje i skończyło się 1:1 po dość wyrównanym meczu, a Rusek nawet bramy nie strzelił.
Dokladnie. Zaglebie przynajmniej na papierze ma niezly sklad i urwalo im punkty. A pozostali? ŁkS dostaje od kazdego baty, Belchatwo poza rozbiciem Podbeskidzia wszystko przegrywa a Ruch nie lepszy, dodac do tego znow cyrki z pieniedzmi w Chorzowie oraz to, ze pierwszy gol w piatkowym meczu to prezenty od obroncow i brmkarza a drugi ze spalonego i znowm mamy zamazany obraz kuchenek.
Poki co z nikim powaznym nie grali. I zastanawia mnie jedno. Kto tam bedzie strzelal bramki jak Rusek wypadnie? Slusarski, Ubiparip czy przeprosza sie z Wichniarkiem?

My z kolei mielismy Widzewa, z ktorym w zeszlym sezonie w Łodzi wygrala tylko Wisla i LEgia (po 1:0), Polonie (podobno kandydat do tytulu) i Korone, z ktora gralismy w 3/4 rezerwowym skladem. Widzew i Korona jeszcze nie przegraly a Polonia jak narazie jeden mecz z Widzewem. Jakby nie patrzec to rywali na te chwile mielismy powazniejszych a juz na pewno lepiej dysponowanych na poczatku sezonu. A do tego w kazdym z tych spotkan gralismy innym skladem. Poki co to te 4pkt roznicy jest mocno mylace.
Odpowiedz cytując