Problemem będzie jak będą ustawieni na obrone też nie za dobrze , bo co gdy Apoel strzeli ? zacznie się nerwowość , ustawić się na atak też nie dobrze , bo możemy tego fizycznie nie wytrzymać , już sam nie wiem . Jutrzejszy mecz napewno będe oglądał w wielkim stresie

. Ale liczę na chłopaków !