Wyświetl pojedynczy post
bezimiennyeu
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5842
Stary 22.08.2011, 07:31
Problemem będzie jak będą ustawieni na obrone też nie za dobrze , bo co gdy Apoel strzeli ? zacznie się nerwowość , ustawić się na atak też nie dobrze , bo możemy tego fizycznie nie wytrzymać , już sam nie wiem . Jutrzejszy mecz napewno będe oglądał w wielkim stresie . Ale liczę na chłopaków !
Odpowiedz cytując