Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5840
Stary 22.08.2011, 07:25
kono napisał(a):Wyświetl post
W tym momencie po poście Wojtasa ten dział powinien zostać zamknięty do wtorku godziny 22:45.
Za wcześnie. Proponuje zamknąć ten temat jeszcze przynajmniej na 48 godzin po meczu.
Przynajmniej do tego czasu większość ochłonie w przypadku braku awansu (odpukac) bo tak jak napisał wojtas balonik jest napompowany na maxa.
Odpowiedz cytując