Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5836
Stary 22.08.2011, 00:59
Hrluc napisał(a):Wyświetl post
Uefa i Fifa to grubymi nićmi szyte organizacje.Musimy wejść przed Euro 2012.Taka jest prawda .Musielibyśmy nie wiadomo jak to spieprzyć, żeby nie wejść .Liczą się tylko pieniądze,a za dużo osób z tego żyje.
Uwierzyłbym w tą pseudo-teorię, gdyby Kraków był miastem współorganizatorem Euro... a tak to sobie można pier....ć jak o tej pogodzie na Cyprze.

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ligi Europy ,fajne mecze do zimy ,wyjazdy po Europie.
A w LM tego nie będzie? Kierrwa tu nie chodzi o fajne mecze i wyjazdy po Europie... O to walczyliśmy z Litexem... Jutro gramy o kasę jaką otrzymał zwycięzca LE. Gramy o stawkę jakby to był finał LE... Ehh ten polski minimalizm... Niedobrze się robi. Praktycznie jedna bramka od awansu... i nie wierzyć w sukces... tak jakbyśmy nie byli godzien udziału w LM...
Ostatnio edytowane przez thechris : 22.08.2011 o godz. 01:09.
Odpowiedz cytując