Uwierzyłbym w tą pseudo-teorię, gdyby Kraków był miastem współorganizatorem Euro... a tak to sobie można pier....ć jak o tej pogodzie na Cyprze.
Wojtas napisał(a):

|
Ligi Europy ,fajne mecze do zimy ,wyjazdy po Europie.
|
A w LM tego nie będzie? Kierrwa tu nie chodzi o fajne mecze i wyjazdy po Europie... O to walczyliśmy z Litexem... Jutro gramy o kasę jaką otrzymał zwycięzca LE. Gramy o stawkę jakby to był finał LE... Ehh ten polski minimalizm... Niedobrze się robi. Praktycznie jedna bramka od awansu... i nie wierzyć w sukces... tak jakbyśmy nie byli godzien udziału w LM...