Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9948
Stary 22.08.2011, 00:25
Awans Wisły kursy ok. 1.6

Zastanawiam sie nad zagraniem systemu 2z3, na awanse:

Genku (2.05)
Odense (2.7)
Udinese (2.7)
Ostatnio edytowane przez zidanemarcin : 22.08.2011 o godz. 00:30.

Odpowiedz cytując