Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10907
Stary 22.08.2011, 00:09
Ja chciałbym tylko i wyłącznie Thabalale jeśli chodzi o większe nazwisko, a tak to wolę młode brylanty. No chyba, że zechciał by zagrać u Nas Zidane, którego uważam za najlepszego zawodnika moich czasów. Ale skończył karierę...
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując