|
Ja chciałbym tylko i wyłącznie Thabalale jeśli chodzi o większe nazwisko, a tak to wolę młode brylanty. No chyba, że zechciał by zagrać u Nas Zidane, którego uważam za najlepszego zawodnika moich czasów. Ale skończył karierę...
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|