100% Poparcia.Przed pierwszym meczem można by było jeszcze mówić,że mamy w razie co LE,ale teraz kiedy mamy za sobą już pierwszy mecz,mamy korzystny wynik,to na prawdę nie wywalczenie awansu będzie dla mnie porażką i rozczarowaniem,tyle lat,tyle czekania,zostało jedynie 90 minut z
APOELEMa nie jak to karas napisał Barcą czy Realem,i wystarczy obronić wynik,a strzelenie bramki,praktycznie przesądzi sprawę,dlatego odpadnięcie będzie porażką.Dzisiaj w Lidze + Extra i Cafe Futbol,podkreślano,że Apoel miał kapitalnie rozpracowaną Wisłę,powiem szczerze ja nie miałem wrażenie,że my Apoel mieliśmy jakoś świetnie rozpracowany mimo tego,że Apoel praktycznie nie miał żadnej 100% sytuacji,ale to zasługa mądrej gry i dobrej grze całego zespołu w defensywie.W Apoelu musimy zagrać tak jak najlepiej potrafimy z kontry i uważnie w defensywie.Jak będziemy przez cały mecz skoncentrowani i uważni awansujemy,jeśli nie to dla mnie osobiście będzie to spory zawód,bo szansa jest na prawdę ogromna.