Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5833
Stary 22.08.2011, 00:08
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Skąd ten wniosek? Wygraliśmy pierwszy mecz do zera i to teraz my jesteśmy w lepszej sytuacji a co za tym idzie, jesteśmy faworytem do awansu.

10 lat już czekam na Lige Mistrzów w Krakowie, ile mam jeszcze czekać? Ile jeszcze muszę obejrzeć meczów Debreczynów, Zylin czy Anorthosisów w fazie grupowej az w końców obejrzę mecz Wisły na tym etapie?

Ludzie my gramy z APOELEM a nie Realem, Barceloną, Anderlechtem czy nawet Panathinaikosem! Jak ich nie będziemy w stanie ich wyeliminować to kogo? Jak nie teraz to kiedy? Mamy czekać aż w barażu o LM zagramy z SP Tre Fiori?

I skończcie pier.. farmazony, że jak nie awansujemy to nic się nie stanie, bo właśnie, że się stanie! Stracimy wtedy szansę na zarobienie ogromnych pieniędzy, na sławę i emocje...
100% Poparcia.Przed pierwszym meczem można by było jeszcze mówić,że mamy w razie co LE,ale teraz kiedy mamy za sobą już pierwszy mecz,mamy korzystny wynik,to na prawdę nie wywalczenie awansu będzie dla mnie porażką i rozczarowaniem,tyle lat,tyle czekania,zostało jedynie 90 minut z APOELEMa nie jak to karas napisał Barcą czy Realem,i wystarczy obronić wynik,a strzelenie bramki,praktycznie przesądzi sprawę,dlatego odpadnięcie będzie porażką.Dzisiaj w Lidze + Extra i Cafe Futbol,podkreślano,że Apoel miał kapitalnie rozpracowaną Wisłę,powiem szczerze ja nie miałem wrażenie,że my Apoel mieliśmy jakoś świetnie rozpracowany mimo tego,że Apoel praktycznie nie miał żadnej 100% sytuacji,ale to zasługa mądrej gry i dobrej grze całego zespołu w defensywie.W Apoelu musimy zagrać tak jak najlepiej potrafimy z kontry i uważnie w defensywie.Jak będziemy przez cały mecz skoncentrowani i uważni awansujemy,jeśli nie to dla mnie osobiście będzie to spory zawód,bo szansa jest na prawdę ogromna.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując