WislaOnly napisał(a):

Dokładnie, biorąc pod uwagę fakt, że większe szanse mamy nie awansować niż awansowaću...
|
Skąd ten wniosek

? Wygraliśmy pierwszy mecz do zera i to teraz my jesteśmy w lepszej sytuacji a co za tym idzie, jesteśmy faworytem do awansu.
10 lat już czekam na Lige Mistrzów w Krakowie, ile mam jeszcze czekać? Ile jeszcze muszę obejrzeć meczów Debreczynów, Zylin czy Anorthosisów w fazie grupowej az w końców obejrzę mecz Wisły na tym etapie

?
Ludzie my gramy z APOELEM a nie Realem, Barceloną, Anderlechtem czy nawet Panathinaikosem! Jak ich nie będziemy w stanie ich wyeliminować to kogo? Jak nie teraz to kiedy? Mamy czekać aż w barażu o LM zagramy z SP Tre Fiori?
I skończcie pier.. farmazony, że jak nie awansujemy to nic się nie stanie, bo właśnie, że się stanie! Stracimy wtedy szansę na zarobienie ogromnych pieniędzy, na sławę i emocje...