Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23397
Stary 21.08.2011, 23:57
pytanie do braci ze Śląska.

Gdzie można obejrzeć jutro mecz Wisełki we Wrocławiu ?

Jakiś telebim, większa plazma ? Nazwa lokalu, ulica ? Można prosić?
Odpowiedz cytując