Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5829
Stary 21.08.2011, 23:47
W tym momencie po poście Wojtasa ten dział powinien zostać zamknięty do wtorku godziny 22:45.
Nie ma co dalej pompować balonika, żeby potem czytać komentarze ''Maaskant won, Cupiał sprzeda Wisłę.''
Każdy by chciał LM, ale trzeba do sprawy podejść racjonalnie, a nie emocjonalnie...co nie zmienia faktu, że na LM także bardzo liczę.
Odpowiedz cytując