Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12883
Stary 21.08.2011, 23:17
riv napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/blogi/malecki-t...6455,blog.html

Wpis Tuzimka o Małeckim w kadrze.

Ten kawałek mnie trochę zdenerwował:



Podchodzenie do naszych piłkarzy w stylu 'powołam bo innym się nie będzie chciało' to brak szacunku i dla piłkarza i dla klubu. I jeżeli "zachodnie kluby i tak by ich nie puściły" to my też nie musimy.
Ale jeśli to jest nieoficjalny termin FIFA to Wisła nie ma prawa puścić na takie zgrupowanie Małego, bo Wisła grając na dwa fronty, nie może sobie pozwolić, żeby jeden z motorów napędowych jechał sobie do Afryki i miał katorżnicze treningi u Dyzmy zamiast spokojnie trenować w Krakowie.
Odpowiedz cytując