riv napisał(a):

http://sport.onet.pl/blogi/malecki-t...6455,blog.html
Wpis Tuzimka o Małeckim w kadrze.
Ten kawałek mnie trochę zdenerwował:
Podchodzenie do naszych piłkarzy w stylu 'powołam bo innym się nie będzie chciało' to brak szacunku i dla piłkarza i dla klubu. I jeżeli "zachodnie kluby i tak by ich nie puściły" to my też nie musimy.
|
Ale jeśli to jest nieoficjalny termin FIFA to Wisła nie ma prawa puścić na takie zgrupowanie Małego, bo Wisła grając na dwa fronty, nie może sobie pozwolić, żeby jeden z motorów napędowych jechał sobie do Afryki i miał katorżnicze treningi u Dyzmy zamiast spokojnie trenować w Krakowie.