Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16072
Stary 21.08.2011, 23:13
No i wystarczyło jedno zdanie by Kowal ze spoko gościa stał się nie umiejącym się wysłowić pijakiem

Najlepsze w tym wszystkim jest to że 'napinacze' - ja nawet nie wiem czy na meczu Wisły byli a na bank na obydwu ich nie było a Kowal był więc pewnie punkt odniesienia miał dobry

No ale cóż, już się przyzwyczaiłem że jak ktoś odważy się powiedzieć coś nie po myśli to trza go zmieszać z błotem
ps gdzie ja nie oceniam czy Kowal ma rację czy nie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując