martin_6 napisał(a):

Zaraz, zaraz, to w końcu byliby tymi wzmocnieniami czy nie byliby? Bo wypowiedź jest wewnętrznie sprzeczna (i niepoprawna gramatycznie swoją drogą)
Tak, wiem, czepiam się...
Aha, przechodząc do tematu, zejdź na ziemię...
|
Napisałem wyraźnie,że zamieszczam po prostu listę graczy doświadczonych z dobrym CV,z kartą w ręku.Ktoś chce to może dywagować na temat ich umiejętności,wartości sportowej i szans na zakontraktowanie.Nigdzie nie napisałem,że Vicente mógłby trafić na Reymonta

Co nie zmienia faktu,że niektórzy są w zasięgu i byliby dużymi wzmocnieniami
