Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10901
Stary 21.08.2011, 22:57
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Zaraz, zaraz, to w końcu byliby tymi wzmocnieniami czy nie byliby? Bo wypowiedź jest wewnętrznie sprzeczna (i niepoprawna gramatycznie swoją drogą)

Tak, wiem, czepiam się...


Aha, przechodząc do tematu, zejdź na ziemię...
Napisałem wyraźnie,że zamieszczam po prostu listę graczy doświadczonych z dobrym CV,z kartą w ręku.Ktoś chce to może dywagować na temat ich umiejętności,wartości sportowej i szans na zakontraktowanie.Nigdzie nie napisałem,że Vicente mógłby trafić na Reymonta Co nie zmienia faktu,że niektórzy są w zasięgu i byliby dużymi wzmocnieniami
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując