Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5827
Stary 21.08.2011, 22:55
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
O 20:45!! Wszystkie mecze tej fazy są o jednej godzinie!! Ile razy trzeba to jeszcze powtarzać...
20.45 jeśli chodzi o naszą strefę czasową (+1). Według czasu Greenwich gra się o 19.45 - to jest czas rozpoczęcia każdego meczu LM. Na Cyprze, nie wiem czy wiecie, jest strefa czasowa 2+, dlatego pojawiała się informacja o godzinie 21.45. Wszystkie godziny są w pewnym sensie "poprawne", ale tylko wtedy, kiedy się podaje strefy czasowe.
Skoro na Cyprze będziemy grać o 21.45 (tamtejszego czasu) to chyba dobrze, bo im później, tym lepiej dla naszych, ponieważ temperatura się nieco schładza wraz z upływem czasu po zachodzie słońca.
A u nas w Polsce telewizory, radioodbiorniki itp. włączamy na godzinę 20.45. Zapamiętajcie!
Odpowiedz cytując