Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4626
Stary 21.08.2011, 22:17
Ja tak jak felipe akurat u nas przez tyle lat nigdy problemów z ochroną nie miałem. Jak ktoś już przed meczem nie jest w stanie na nogach ustać to dobrze, że go nie wpuszczają.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując