Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5822
Stary 21.08.2011, 22:16
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
Sędziuje Węgier,

Polak-Węgier dwa bratanki )
Tak sobie myslę, że UEFIE zależy na tym, żeby przed Euro była w Polsce Liga Mistrzów; chociazby po to aby pokazać kibicom w cywilizowanych, europejskich krajach, że u Nas też istnieje piłka na jakims tam poziomie a po ulicach nie biegają niedźwiedzie, więc mogą śmiało przyjeżdżać

Mam nadzieję, że Platini klepnie Węgra po plecach i szepnie mu do ucha: Stary, wiesz co robić
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując