canarinhos napisał(a):

Sędziuje Węgier,
Polak-Węgier dwa bratanki )
|
Tak sobie myslę, że UEFIE zależy na tym, żeby przed Euro była w Polsce Liga Mistrzów; chociazby po to aby pokazać kibicom w cywilizowanych, europejskich krajach, że u Nas też istnieje piłka na jakims tam poziomie a po ulicach nie biegają niedźwiedzie, więc mogą śmiało przyjeżdżać
Mam nadzieję, że Platini klepnie Węgra po plecach i szepnie mu do ucha: Stary, wiesz co robić
