Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#547
Stary 21.08.2011, 21:56
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnośnie karty graficznej, która będzie lepsza?

1. http://allegro.pl/gigabyte-gts-450-5...732970688.html

2. http://allegro.pl/mega-promocja-asus...760292947.html
Ja bym brał tą pierwszą. Zauważ że produkt Asusa ma znacznie niższe częstotliwości taktowania, w dodatku korzysta z pamięci DDR3 a Gigabyte z DDR5
Odpowiedz cytując