Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5817
Stary 21.08.2011, 21:52
Ważne, że strzelić tam bramkę, bo to sprawi, że unikniemy dogrywki, a grać na Cyprze o pół godziny dłużej to ogromna różnica. Optymistycznie nastrajają mnie dwie rzeczy: pierwsza to fakt, że Slovan tam bezbramkowo zremisował, a druga to to, że nie dostrzegłem w APOEL-u żadnego dynamicznego zawodnika. Piła tam chodzi elegancko i widać zgranie w tej drużynie, ale w przeciwieństwie do meczu z Liteksem, w którym Tom wkręcał w ziemie Diaza i innych nie zauważyłem jakiś wielkich indywidualności.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując