Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16066
Stary 21.08.2011, 21:44
gigant napisał(a):Wyświetl post
Po co się szarpać z legionistami jak nam "wspólny" wróg z Wronek zaczyna się panoszyć? Teraz trzeba przypilnować Amikę by za daleko nie odskoczyła i by mieć z nimi kontakt nie tylko wzrokowy.

Chciałbym osobiście zobaczyć Amikę w akcji z drużyną, która umie grać w piłkę.
Zagłębie ma takie inklinacje i skończyło się 1:1 po dość wyrównanym meczu, a Rusek nawet bramy nie strzelił.

Co do meczu starozakonnych, to cudowną asystą popisał się Frankowski. Prawie jak Zieńczuk w derbach. Prawie, bo po pierwsze to tylko podanie, a po drugie Zieńczuk zrobił to wtedy przekozacko.
Odpowiedz cytując