Doping Legii :
1. Sen o Warszawie ( jedyny sensowny)
a potem w kółko golone
2. Warszawa,Warszawa,Warszawa
3. Legia,Legia Warszawa
4.Ole,ola,ole ola Legia i tylko Legia,Legia Warszawa
przeplatane wspomnieniami
5. Mistrzem Polski jest Legia
i niezapomniany przebój internetowy
6. tańczymy la ba da, la ba da
Proste, Częstochowskie, co słonia by nauczyło tańczyć i śpiewać, stąd pikiniki warszawskie nie muszą znać piosenek czy śpiewnika, bo nikt go nie potrzebuje.
Mam tylko jedno pytanie - dlaczego R22 w Świecie piłki klubowej i kibicowskiej uważa się za jeden z piętnastu najbardziej noise i nieprzyjaznych stadionów Świata ( nie chce mi się szukać linka z tymi danymi)
I pytanie to, jako kibic Wisły, kieruje nie tylko do kibica Legii Kowala ( bez napinki, uważam Wasz doping za bardzo dobry, ale jeśli Wy deprecjonujecie nasz doping,cytując Kowala o różnicy klas między nami, to jak Kuba Bogu, tak .........)
