domin, ściągnij sobie k-lite codec pack.
Magazyn Ligi Mistrzów 20.08.2011
Historyczny, bo jest trochę o Wisełce
http://www.multiupload.com/B3Y0JR8Z18
http://www.multiupload.com/NB5LINIC10
*Dla laików - to sa 2 party, trzeba je pobrac i wypakowac WinRarem
