Legioniści naprawdę mają ciężką sytuacje. Troche empatii Panowie. Wmawiano im od kołyski,że są najlepsi, na kanwie tego do dziś śpiewają piosenkę "Legia jest mistrzem polski, Legia najlepsza jest" w sytuacji gdy MP zdobyli oni ostatnimi razy,ho ho. Trzeba by do archiwum zajrzeć. Nie mogą sobie znaleźć miejsca, i powstają takie dziwne wpisy. Tak więc empatia panowie,empatia.
gigant napisał(a):

|
Jesz mielone na noc? Zgaga pewna na 100%.
|
Nie mielone tylko sznycel, to mielone aby ci z mazowieckiego nie pisali,że się ich tu dyskryminuje i nie wiedzą co pisze.
Poza tym winem popijam.