Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16056
Stary 21.08.2011, 21:18
Legioniści naprawdę mają ciężką sytuacje. Troche empatii Panowie. Wmawiano im od kołyski,że są najlepsi, na kanwie tego do dziś śpiewają piosenkę "Legia jest mistrzem polski, Legia najlepsza jest" w sytuacji gdy MP zdobyli oni ostatnimi razy,ho ho. Trzeba by do archiwum zajrzeć. Nie mogą sobie znaleźć miejsca, i powstają takie dziwne wpisy. Tak więc empatia panowie,empatia.


gigant napisał(a):Wyświetl post
Jesz mielone na noc? Zgaga pewna na 100%.
Nie mielone tylko sznycel, to mielone aby ci z mazowieckiego nie pisali,że się ich tu dyskryminuje i nie wiedzą co pisze.
Poza tym winem popijam.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując